
Koszykarki ze Szkoły Podstawowej nr 4 zdobyły złoto w Wojewódzkim etapie Igrzysk dzieci w koszykówce 3×3!
Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Łomży po raz kolejny udowodniły, że pasja, ciężka praca i wiara we własne możliwości prowadzą do najwyższych sportowych