Aktualności

W pierwszym meczu play-off o awans do ćwierćfinału Mistrzostw Polski w kategorii U-15K zespół UKS 4 Łomża przegrał na wyjeździe z KS Trójka Żyrardów 61:85.

Zawodniczki z Łomży walczyły do końca, jednak tego dnia rywalki były skuteczniejsze i lepiej wykorzystywały swoje sytuacje. Mimo niekorzystnego wyniku losy rywalizacji pozostają otwarte.

Przed zespołem rewanżowe spotkanie, które odbędzie się w czwartek o godzinie 17:30 w hali II Liceum Ogólnokształcącego w Łomży. Będzie to decydujący mecz, w którym drużyna powalczy o odrobienie strat i awans do kolejnej rundy.

Skład zespołu:
Maja Białomyzy
Zofia Szpak
Laura Nikonowicz
Sandra Smaługa
Amelia Zoń
Kamila Kowalska
Alicja Dardzińska
Milena Kuliś
Wiktoria Dąbkowska
Aleksandra Sobierańska
Emilia Trzonkowska
Oliwia Tomasiewicz
Hanna Mucha

Komentarz po meczu – trener Michał Piotrowski:
„Strata, którą mamy do odrobienia, jest znacząca, ale wierzę w ten zespół. Dziewczyny wielokrotnie pokazywały charakter i determinację. Przed nami rewanż u siebie i zrobimy wszystko, aby odwrócić losy dwumeczu. Wierzę, że jesteśmy w stanie zagrać dużo lepsze spotkanie i powalczyć o awans do ćwierćfinału Mistrzostw Polski.”

Składamy serdeczne podziękowania:

Sponsorom Głównym:
Miasto Łomża
Mariusz Chrzanowski – Prezydent Miasta Łomży
Andrzej Stypułkowski

Sponsorom:
Jump6 Park Trampolin
Multi Pharm
LaserPlay Arena Łomża
Dom nad Krzywym
Piątnica
OstroVit

Wsparcie:
Trenerzy PZKosz
Polski Związek Koszykówki
Podlaski Związek Koszykówki