Aktualności

We wtorek, 24 lutego, zawodniczki UKS 4 Łomża rozegrały drugi mecz w Mazowieckiej Lidze U11K, mierząc się z drużyną UKS LA Basket Warszawa, która rozpoczyna swoją przygodę z koszykówką.

Spotkanie było dobrą okazją do sprawdzenia nowych rozwiązań ofensywnych, nad którymi zespół pracował na treningach. Zawodniczki z Łomży od początku kontrolowały przebieg meczu, prezentując zespołową i skuteczną grę.

Komentarz po meczu – trener Damian Godlewski:
„Mecz z drużyną z Warszawy był okazją do przećwiczenia nowych wariantów gry w ataku, które utrwalamy w ostatnim czasie na treningach. Cieszę się i jestem dumny z dziewcząt, że zrealizowały przedmeczowe założenia. Bardzo dobrze wyglądała współpraca zespołowa i dzielenie się piłką w poszukiwaniu lepiej ustawionej zawodniczki. Dodatkowo aż osiem zawodniczek zdobyło przynajmniej jeden celny rzut za trzy punkty, co pokazuje rosnącą pewność siebie. Dziękuję drużynie za zaangażowanie oraz zespołowi z Warszawy za walkę do końca.”

Wynik meczu:
UKS 4 Łomża 139 – 10 UKS LA Basket Warszawa

Skład UKS 4 Łomża (U11K):
#42 Amelia Piaścik (kpt.)
#33 Gabrysia Chludzińska
#21 Natalia Dziubińska
#49 Zuzia Galanek
#45 Gabrysia Gorzemba
#4 Nikola Jabłecka
#39 Julia Jastrzębska
#35 Irena Książek
#53 Iza Kuczyńska
#34 Nicole Kupidłowska
#55 Antosia Nowak
#24 Zuzia Piotrowska
#23 Gabrysia Piotrowska
#60 Maja Rutkowska
#38 Lena Wysocka

Podziękowania kierujemy do drużyny z Warszawy za sportową postawę i ambitną grę.

Zapraszamy na kolejne spotkania:

Mecz domowy:
24 marca 2026, godz. 17:30 – Wawerians Warszawa

Mecze wyjazdowe (transmisja na kanale YouTube klubu):
11 marca 2026, godz. 16:15 – UKS MKK Siedlce
14 marca 2026, godz. 14:00 – Wawerians Warszawa

Składamy serdeczne podziękowania:

Sponsorom Głównym:
Miasto Łomża
Mariusz Chrzanowski – Prezydent Miasta Łomży
Andrzej Stypułkowski

Sponsorom:
Jump6 Park Trampolin
Multi Pharm
LaserPlay Arena Łomża
Dom nad Krzywym
Piątnica
OstroVit

Wsparcie:
WOZKosz WM
Podlaski Związek Koszykówki
Trenerzy PZKosz
Polski Związek Koszykówki