Aktualności

W pierwszym meczu fazy play-off strefy podlasko-mazowieckiej dziewcząt U13 zespół UKS 4 Łomża rozegrał bardzo wyrównane spotkanie na wyjeździe z drużyną Kusy Łomianki. Po zaciętej walce do ostatnich minut łomżanki przegrały 56:61.

Na szczególne podkreślenie zasługuje fakt, że rywalki były starsze od naszych zawodniczek, a mimo to drużyna UKS 4 Łomża zaprezentowała dużą dojrzałość, charakter oraz bardzo dobrą koszykówkę.

Komentarze po meczu:

Trener Marcin Piotrowski:
„Jestem bardzo dumny z dziewczyn. Zagrały odważnie i pokazały, że potrafią rywalizować z bardzo mocnym przeciwnikiem. Wynik jest minimalny, więc wszystko pozostaje otwarte.”

Trenerka Aleksandra Olszewska:
„To był bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu. Dziewczyny realizowały założenia i walczyły o każdą piłkę. Gratulacje dla zespołu z Łomianek za dobrą grę i postawę fair play.”

Trener Mariusz Komorowski:
„Przed nami rewanż i wierzymy, że przy wsparciu kibiców możemy odwrócić losy rywalizacji. Dziewczyny pokazały swój potencjał.”

Głos zawodniczek:
„Dałyśmy z siebie wszystko i walczyłyśmy do końca. Wiemy, że możemy zagrać jeszcze lepiej i w rewanżu pokażemy pełnię naszych możliwości.”

Skład zespołu:

  1. A. Trzonkowska
  2. A. Wysocka
  3. Z. Taraszkowska
  4. Z. Pupik
  5. O. Załęcka
  6. K. Wybraniak
  7. A. Wybraniak
  8. Z. Grabowska
  9. D. Zapert
  10. J. Zalewska
  11. M. Przewodek
  12. P. Laszkowska
  13. A. Nowacka
  14. M. Nowak
  15. Z. Żyznowska

Podziękowania dla drużyny Kusy Łomianki za sportową rywalizację i postawę fair play.

Rewanż odbędzie się w najbliższy piątek o godzinie 17:00 w hali „Budowlanka” w Łomży. Zapraszamy wszystkich kibiców do wsparcia zespołu w walce o awans.

Składamy serdeczne podziękowania:

Sponsorom Głównym:
Miasto Łomża
Mariusz Chrzanowski – Prezydent Miasta Łomży
Andrzej Stypułkowski

Sponsorom:
Jump6 Park Trampolin
Multi Pharm
LaserPlay Arena Łomża
Dom nad Krzywym
Piątnica
OstroVit

Wsparcie:
WOZKosz WM
Podlaski Związek Koszykówki
Trenerzy PZKosz
Polski Związek Koszykówki