Koszykarki UKS 4 Łomża odniosły kolejne zwycięstwo w rozgrywkach Mazowieckiej Ligi U12K, pokonując UKS Białołęka Warszawa 53:25. Była to już szesnasta wygrana z rzędu łomżyńskiej drużyny w tej kategorii wiekowej.
Spotkanie od pierwszych minut stało na wysokim poziomie zaangażowania i walki. Zawodniczki UKS 4 Łomża zaprezentowały dobrą organizację gry, skuteczną obronę oraz zespołową współpracę zarówno w ataku, jak i w defensywie. Widoczne były również efekty pracy treningowej i konsekwentnie realizowane założenia taktyczne.
Komentarze trenerów
„Bardzo cieszy nas zaangażowanie całego zespołu. Dziewczyny realizowały założenia meczowe i pokazały świetną współpracę na boisku” — podkreśla trener Marcin Piotrowski.
„To był naprawdę dobry mecz w wykonaniu całej drużyny. Widać efekty treningów, szczególnie w obronie i szybkich akcjach” — mówi Aleksandra Olszewska.
„Najważniejsze jest to, że dziewczyny grały razem i wspierały się przez cały mecz. Tak buduje się drużynę!” — dodaje Mariusz Komorowski.
Głos zawodniczek
„Super się dziś grało i dobrze współpracowałyśmy jako drużyna!”
„Najbardziej cieszy mnie nasza obrona i to, że każda dała z siebie wszystko.”
„To był świetny mecz i dużo dobrej zabawy, ale też nauki.”
Skład UKS 4 Łomża
- Ania Trzonkowska
- Klara Wybraniak
- Zosia Pupik
- Oliwia Załęcka
- Aniela Nowacka
- Ola Wysocka
- Maryna Przewodek
- Julia Zalewska
- Danusia Zapert
- Zuzia Żyznowska
- Patrycja Laszkowska
- Maja Bronowicz
- Zosia Mieczkowska
- Paulina Ołdakowska
- Marysia Nowak
- Zuzanna Grabowska
Gratulujemy całemu zespołowi kolejnego zwycięstwa oraz świetnej postawy na parkiecie.
Podziękowania dla sponsorów i partnerów
Sponsorzy główni
- Łomża
- Mariusz Chrzanowski
- Andrzej Stypułkowski
Sponsorzy
- Jump6 Park Trampolin
- Multi Pharm
- LaserPlay Arena Łomża
- Dom nad Krzywym
- Piątnica
- OstroVit
Dziękujemy również za wsparcie:
- WOZKosz WM
- Polski Związek Koszykówki
- Trenerzy PZKosz